Rüyada Eski Sevgilinin Gülümsemesi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin gülümsemesi görmek memur ise terfi edeceğine, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, eğlenceli günler geçireceğine, spora başlayacağına ve bu sayede kondisyonunu sağlamlaştıracağına, kısa süre içinde işlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin gülümsemesi görmek canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, memur ise terfi edeceğine, çok mutlu bir hayat sürüleceğine, bazı kişiler tarafından yapılan kötülükler yüzünden zarara uğrayan işlerin düzeleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre hastalıklara şifa bulunacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin gülümsemesi görmek işlerinin başarılı olacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, elde avuçta bulunan paralar ile girilen işte meslek açısından çok üst noktalara gelineceğine, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye işarettir.

Tabirciye göre karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, eğlenceli günler geçireceğine, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, her şeyi sevdiği ile el ele ve gönül gönüle vererek gerçekleştireceğine yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin gülümsemesi görmek işlerin bir sayede çok güzel bir hal alacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, başarı kazanılacağına, spora başlayacağına ve bu sayede kondisyonunu sağlamlaştıracağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, hayatının yoluna gireceğine işarettir.

Rüya tabiri kitabına göre kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, kısa süre içinde işlerinin açılacağına, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına, ettiği tövbelerin amacına ulaşacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments