Rüyada Eski Sevgilinin Sevgilisi Olduğunu Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin sevgilisi olduğunu söylemesi kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, büyük kazançlar sağlanacağına, çok hayırlı işlere imza atacağına, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, iş hayatında başarılı olmaya delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin sevgilisi olduğunu söylemesi kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre öğretmen veya akademisyen olacağına, kötü durumların ortadan kalkacağına, yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, sahip olduğu maddi imkânları hayır işlerinde kullanacak kadar yüce gönüllü biri olma mutluluğunu ve şerefini yaşayacağına, her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına yorumlanır.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisi olduğunu söylemesi çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, büyük kazançlar sağlanacağına, ilim irfan öğreneceğine, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine işaret eder.

Rüya tabircisine göre çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, herhangi bir sorun yaşamadan istenmeyen ve kendine rahatsızlık veren bir durumdan kurtulacağına, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, çok hayırlı işlere imza atacağına, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisi olduğunu söylemesi hayatını gereksiz yere işgal eden, zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, kendi işini kurabilmek için sermaye elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre iş hayatında başarılı olmaya, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, bir olaydan ötürü kötü davranışlarda bulunmamak ve kalp kırmamak için gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, huzurlu bir yaşam süreceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin sevgilisi olduğunu görmek bazı konularda sevdiği kimselere önayak olunacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının hanesine hiç uğramayacağına, işte mutlu olunacağına, temizliğine ve beslenmesine dikkat etmesi sayesinde çok sağlıklı ve uzun ömürlü bir kişi olacağına, kendi ayaklarının üstünde durmayı, tek başına ailesini geçindirmeyi ve kimseden destek almadan, çalışarak, emek vererek ve alın teri akıtarak geçimini sürdürmeyi başaracağına, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments