Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisi İle Konuşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile konuşmak kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, başladığı bir işte yol alacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile konuşmak tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, her türlü eğlenceyi ve zevki tadacağına, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, atacağı adımla ilgili bütün seçenekleri kontrol edeceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile konuşmak huzura erileceğine, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, hayatın tadına varacağına, yıllardan beri çok istediği ve arzuladığı şeylere kavuşacağına, kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına işarettir.

Rüyanın manasına göre istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile konuşmak çok tanınan ve sevilen bir kişi olacağına, başladığı bir işte yol alacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, sürekli dua alarak yaşayacağına, birçok iş teklifi alınacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre bir konuda sermayenin harcandığına değeceğine, istediği başarıya kavuşacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, çok iyi kişilerle iş ortaklıkları yapıp, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, kendi içine dönüp, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, etrafındaki kimselere verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi ile görmek refah içinde olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, yeni adımlar atacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına işaret etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments