Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisi Olması

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi olması işlerinin açılıp, kazancının artacağına, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, yeni projelere atılacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi olması işlerinin açılıp, kazancının artacağına, iyi bir evlilik yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, hayatın kolaylaşacağına, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, güvendiği kimselerden istediği bir yardım konusunda elinin boş dönmeyeceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine işarettir.

Rüya alemine göre sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, işlerin düzeleceğine, adımların çok iyi bir yol açacağına, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, baht açıklığına ve şansın döneceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi olması yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, kısmetin hiçbir zaman kapanmayacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğum günü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, hane içindeki huzursuz havanın yerini mutluluğa ve sevgiye bırakacağına, sorunlarından kurtulacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına ve çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi olması yeni projelere atılacağına, işlerinin çok iyi olacağına, ailesinin çok seveceği hayırlı bir kısmet ile hayatını birleştireceğine, huzuru bulacağına, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, endişe ettiği problemlerin çözüme ulaşacağına ve hayatının düzene gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yeni anlaşmalar yaparak, farklı iş alanlarına yöneleceğine alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisi görmek ünvan sahibi olacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, maddi beklentilerin fazlasıyla karşılanacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının nihayete ereceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments