Rüyada Eski Sevgilinin Yeni Sevgilisiyle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga ettiğini görmek rızkının çeşitleneceğine, neşeyi ve sağlığı bulacağına, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga ettiğini görmek yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına, hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, rızkının çeşitleneceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre neşeyi ve sağlığı bulacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, ruhsal olarak çok iyi olunacak bir döneme girileceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga ettiğini görmek gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, yaşadığı bir kötü olay sonrasında yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, manevi huzurdan nasipleneceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına rivayet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, yapılan hataların kısa zamanda telafi edileceğine, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine alamettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga ettiğini görmek keyfini ve huzurunu yerine getirecek hayırlı olayların yaşanacağına, hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, hayatından yana hayır bulacağına, huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük bir zafer kazanarak çıkacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına, herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, hayırlı kişiler ile arkadaşlıklar kurularak çok güzel çalışmalar yapılacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilisiyle kavga ettiğini görmek çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, mutlu bir insan olunacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, borçların kısa sürede ödeneceğine ve mutlu olunacağına, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına, yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments