Rüyada Eski Sevgiliyle Telefonda Konuşamamak

Rüyanın Özeti

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşamamak sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, kısmetlerin artacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşamamak sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, girdiği bazı işleri en iyi yerlere getireceğine, gözyaşının dineceğine ve kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına işaret eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, ticarette büyük bir itibar sahibi olacağına, gittiği yolda muvaffak olacağına, kısmetlerin artacağına, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, emeklerinin ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşamamak sevdiği birinin ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, beklentilerin hızla gerçek olacağına, yaşamdan istediklerini alacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, yeni fırsatlar sunulacağına işaret eder.

Rüya tabiri lugatına göre sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, her açıdan yenileneceğine ve kendisini bu sayede huzurlu hissedeceğine, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşamamak işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerinin bu mekânda ortaya konacağına, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına delalet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre karşısına başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada sevgiliyle telefonda konuşamamak iş hayatında çok büyük bir yardımda bulunacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine, ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, eşinin kendisine her konuda destek vereceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çeken birine destek olunacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde haklı bir zenginliğe kavuşulacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments