Rüyada Hamile Bir Kadının Kanaması Olduğunu Görmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada hamile bir kadının kanaması olduğunu görmesi zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, izlenecek yolların zafer ve zenginlik getireceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, yaşamına kolaylık geleceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada hamile bir kadının kanaması olduğunu görmesi çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, zenginlik elde edeceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, eğer başarılı bir şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına delalettir.

Rüya yorumlayanlara göre yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, kafasını rahatlatacağına, aileye büyük bir ev alınacağına, izlenecek yolların zafer ve zenginlik getireceğine, iş yerinde üst yönetimde kendisine yer bulacağına, iş arkadaşlarının kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada hamile bir kadının kanaması olduğunu görmesi özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına rivayet eder.

Rüya alimine göre sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, manevi bir rahatlama yaşanacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, insanlardan uzak bir yerde içinde bulunduğu hayat ve yapmak istediği şeyler hakkında uzun uzun düşüneceğine delalet etmektedir.

Rüyada hamile bir kadının kanaması olduğunu görmesi sağlığına geri kavuşacağına, iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, parlak bir kariyere sahip olunacağına, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, yaşamına kolaylık geleceğine, uzun zamandan beri beklenen bir haberin geleceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada hamile bir kadının kanaması olduğunu görmek hayatındaki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, yakın zaman içinde kazancının artacağına, şansın yaver gideceğine, yakın bir akrabayla kurulan ortaklık sayesinde her şeyin çok daha iyi bir hal alacağına, yakın bir arkadaş tarafından çıktığı yolda büyük destek alınacağına, gözyaşının dineceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments