Rüyada Kendini Hamile Görmek Ve Aşermek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendini hamile görmek ve aşermek çekilen hasretin biteceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, çocuk sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendini hamile görmek ve aşermek yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, çekilen hasretin biteceğine, kendisini hayırlı mevkilere gelmiş olarak bulacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına delalet eder.

Rüya tabirine göre maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, memur ise terfi edeceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına, bazı işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, malının ve kazancının tam olacağına yorulur.

Rüyada kendini hamile görmek ve aşermek hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, refaha erileceğine, uzun yıllardan beri hayali kurulan her şeye kavuşulacağına, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, kendisine yeni bir iş bulacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, ekmeğinin çoğalacağına, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendini hamile görmek ve aşermek önemli işlerin başındaki kimse olacağına, verilecek kararlar doğrultusunda uzun zamandan beri yapılamayan çalışmaların tamama erdirileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, özel ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine, sorun yaratan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre çocuk sahibi olunacağına, içinde bulunduğu sorunlu olaylardan ve durumlardan kurtulacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, en büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada aşermek kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, kişi tarım ile uğraşıyorsa bağının ve bahçesinin veriminin artacağına, eline geçen imkânlar zengin biri olacağına, geçmişte yaşanan acıların unutulacağına, eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, barış ve sevgi içinde olacağına yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments