Rüyada Kendini Hamile Olduğunu Görmek Ve Bebeği Hissetmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek ve bebeği hissetmek zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, kendisini keşfedeceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek ve bebeği hissetmek yakın bir zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, güzel, ferah ve aydınlık günlere kavuşacağına, karın artacağına, korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına rivayet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre işlerin yeni kapılar açacağına, insanlarla uyumunun artacağına, bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında inanılmaz güzellikte etkiler bırakacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, kendisini keşfedeceğine, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek ve bebeği hissetmek kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, maddi açıdan zarar getirecek bir işten uzaklaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyanın anlamına göre kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, helal rızka kavuşacağına, stres yaptığı işlerde başarıya ulaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kendini hamile olduğunu görmek ve bebeği hissetmek sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine alamet eder.

Ulemaya göre sorunlarının tamamen biteceğine, anılar arasında bir yolculuğa çıkacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan işleri tamama erdireceğine, kazancının çok daha fazla olacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada hamile olduğunu görmek ve bebeği hissetmek maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine, sevdikleri ile gönül birliği edeceğine, hayatın kendisine şans, kısmet, başarı ve zenginlik getireceğine, varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments