Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek Ve Şahadet Getirmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve şahadet getirmek iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, herkesin kendi karşısında düğme ilikleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve şahadet getirmek iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, işlerinin düzene gireceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, çok büyük karlar edeceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine, sevdiklerini koruyacağına yorulmaktadır.

Rüya lugatına göre aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, tüm kazanç kapılarının, şansının ve kısmetinin de açılacağına, üst yöneticilerin gözdesi konumuna gelineceğine, elinden gelen her şeyi yaparak işlerini daha iyi bir hale getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve şahadet getirmek hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, olumlu dönüşümler alacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, yaşamak istediği hayatı bulacağına alamet eder.

Rüya alimine göre sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, hayata karşı zayıf davranmayacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, endişelerin son bulacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, işlerini yoluna koyacağına yorumlanır.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve şahadet getirmek yeni gelir kaynakları keşfedeceğine, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, bahtının açılacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre önemli yerlere geleceğine, maddi olarak küçük de olsa bir kazanç elde edeceğine, herkesin kendi karşısında düğme ilikleyeceğine, kinin ve nefretin son bulacağına, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine, makamının yükseleceğine yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada şahadet getirmek huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına, yeni bir ilişkiye başlayacağına, eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, iş hayatında hayırlı ve iyi kazanç sağlayan bir işe girileceğine, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments