Rüyada Kıyametin Koptuğunu Görmek Ve Tövbe Etmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve tövbe etmek değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, sorunlarından arınacağına, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, hayatının yolunda gideceğine, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve tövbe etmek parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde kötü bir durumun kısa süre içinde düzeltileceğine, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, işlerinin açılıp, kazancının artacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine yorumlanmaktadır.

Tabirciye göre işinin gücünün yaver gideceğine, yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal etmeyeceğine, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, sorunlarından arınacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve tövbe etmek işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, huzur ve mutluluğun sürekli artacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, işlerinde atılıma geçeceğine, hayatının ve işlerinin kolaylaşacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, hayatının yolunda gideceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, haline ve elindekilere şükredeceğine, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada kıyametin koptuğunu görmek ve tövbe etmek öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, kısmetlerinin zengin, asil kimselerden çıkacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına yorulur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre mesleğinde kendisini tatmin ve mutlu edecek noktaya geleceğine, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, zorlukların ortadan kalkacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments