Rüyada Kızgın Kedi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada kızgın kedi görmek kişisel problemlerini çözeceğine, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, zarar getirecek bir yoldan dönmeye, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kızgın kedi görmek düşmanlarının kendisinden uzaklaşacağına, her türlü kötülükten uzak durulacağına, güzel ve yeni bir ev iş yaşamı için mutlu haberler alınacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, ortaklarla yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına delalettir.

Rüyanın tabirine göre yaşanacak küçük bir sorunun çok fazla zarara sebep olmayacağına, kendisine çeki düzen verirken aynı zamanda kişisel gelişimine katkıda bulunacak işlerle uğraşacağına, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, atılıma geçeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızgın kedi görmek uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, kişisel gelişimi için çok yönlü araştırmalar yapıp, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, zarar getirecek bir yoldan dönmeye, ailesinden ve sevdiklerinden kopmayacağına, sıkıntıların ve sorunların sevilen kişilerden gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kızgın kedi görmek maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, bilge ve alim kimse haline geleceğine, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, bekarsa bir kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, yalan söylemeyeceğine, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, tövbelerinin amacına ulaşacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada kedi görmek daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, endişelerinden kurtulacağına, zevk aldığı aktivitelere daha fazla vakit ayıracağına, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine alamettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serpil

Kedimin yerde oturmuş halde miyavlayarak, kızgınlık dönemine girmiş olduğunu gördüm.

Serpil

Cok teşekkür ediyorum yüreğinize sağlık 🙏

Zana

Çok Sevdiğimden rahatsız olduğu için bana kızan bir beyaz kedi

Zana

Teşekkürler