Rüyada Kızının Kuyuya Düştüğünü Görmek

Rüyanın Özeti:

Rüyada kızının kuyuya düştüğünü görmek iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, yükünün hafifleyeceğine, yeni bir çocuk dünyaya getireceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kızının kuyuya düştüğünü görmek dargın kişilerin kısa süre içinde barışacağına, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, anne babasının istediği yoldan gideceğine işaret eder.

Rüya tabirine göre zenginleşeceğine, maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, moralinin yükseleceğine, karlı işler alacağına tabir olunur.

Rüyada kızının kuyuya düştüğünü görmek alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada kızının kuyuya düştüğünü görmek yükünün hafifleyeceğine, ettiği duaların kabul olacağına, insanlara iş öğreteceğine, güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, gelecek zamanlarda kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına, sorunları varsa ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, masraflarının azalacağına, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, sorunlarını değer verdiği kişilerin alacağı yardımlar sayesinde yakın bir süre zarfında sonuca ulaştıracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kuyuya düştüğünü görmek yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, bahtının ve geleceğinin açık olacağına, insanlar tarafından tanınacağına, çok hayır duası alacağına, oturduğu koltuğu hiç kaybetmeyeceğine, aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Halime çam

Rüyamda kızım kuyuya düşmüş çırpınıyordu bende bağırıp yardım çağırıyorum kimse gelmedi tam kuyuya atlayacaktım uyandım çok korktum