Rüyada Kocanın Karısını Aldattığını Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada kocanın karısını aldattığını söylemesi sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada kocanın karısını aldattığını söylemesi kendisini daha rahat hissedeceği bir döneme gireceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, hem ağız tadının, keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, uzun süre sonra mutlu olunması yolunda bazı adımlar atılacağına, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine delalet eder.

Rüyada kocanın karısını aldattığını söylemesi musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, ruhen dingin, keyifli ve neşeli bir kimse olmaya başlayacağına delalet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, daima önüne bakacağına, bilge ve alim kimse haline geleceğine, içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kocanın karısını aldattığını söylemesi yarınlarına umutla bakacağına, şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, daima kendisine hürmet gösterileceğine, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumlayanlara göre başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, sağlık sorunlarından kurtulacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine yön verecek yatırımlar yapacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada kocanın karısını aldattığını görmek girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına, bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments