Rüyada Küs Olduğun Birinin Elini Sıkmak

Rüyanın Özeti

Rüyada küs olduğun birinin elini sıkmak yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada küs olduğun birinin elini sıkmak yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına, dualarının kabul olacağına, gönül rahatlığı içinde olacağına, yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya tabircisine göre yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, kendisine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine, yakın bir arkadaştan alınacak destek sayesinde zorlukların aşılacağına, gidilecek yönün belirleneceğine delalet eder.

Rüyada küs olduğun birinin elini sıkmak atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine, kar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, iyi bir noktaya getirileceğine ve rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre çok iyi kazançlar elde edileceğine, maddi durumunun düzeleceğine, içinin rahata ereceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, iş hayatında ortaya konulan çalışmaları ve gerçekleştirilen projeleri kıskanan kişilerin yenilgiye uğratılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada küs olduğun birinin elini sıkmak akıl danışmak için birçok insanın kendisine geleceğine, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada sıkmak dininden vazgeçmeyeceğine, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, evlatlarına daima sahip çıkacağına ve onları desteklemekten hiç vazgeçmeyeceğine, evine daha fazla kazanç getireceğine, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments