Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Ve Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve öpmek işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, yeni bir eve taşınılacağına işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve öpmek kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, herhangi bir suç ile suçlanan bir kişinin bu durumdan kurtulacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, heyecanlanacağına işaret eder.

Rüya alemine göre bir durum hakkında aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorunlarını gidereceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve öpmek tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, bir yakınının sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, tüm kötülüklerden, kazalardan ve belalardan korunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına, sahip olacağı yaşanılır hayat sayesinde geçmişte çektiği tüm çileleri, yoklukları ve hastalıkları unutacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, iş hayatında ve akrabaları arasında saygınlığının artacağına, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek ve öpmek yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, hayatın kendisine huzur ve kazanç getireceğine, ticaret hayatında ya da meslek hayatında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisine stres ve yorgunluk veren işlerinin yakında biteceğine alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre resmi bir göreve getirileceğine, kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, ruhen dingin, keyifli ve neşeli bir kimse olmaya başlayacağına, yeni bir eve taşınılacağına, musibetlerden ve uğursuzluklardan uzak olacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada öpmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, elinin bollaşacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına alamet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments