Rüyada Ölmüş Birinin Üzerine Su Dökmek

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birinin üzerine su dökmek hayata yeniden sarılacağına, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, yapacağı ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, kararlarına saygı duyulacağına, ilim irfan sahibi olacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birinin üzerine su dökmek sağlığından ve ağız tadından hiç bir şey kaybetmeyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, hayata yeniden sarılacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına alamettir.

Rüya ilmine göre herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, kendi başına sorunların üstesinden gelmeye çalışacağına, hayatına dair verdiği her kararda başarıya ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin üzerine su dökmek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, bir hobinin iş olarak benimseneceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, yapacağı ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, çok verimli bir çalışma içine girileceğine, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircilerine göre kötü günlerini atlatmayı başaracağına, kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, korkularının yok olacağına, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş birinin üzerine su dökmek eğitim hayatında ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, kararlarına saygı duyulacağına, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, yeni bir hayata ve yeni bir işe sahip olunacağına, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, ilim irfan sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada birinin üzerine su dökmek sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine, yeni planlar yapacağına, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine delalettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
.........

Rüyamda ölmüş kayınpederimin kendi üzerine kovayla su döktüğünü ve rahatladığını gördüm.