Rüyada Özlediğin Birine Sarıldığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada özlediğin birine sarıldığını görmek kazanılan paranın artacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, hayırlı ve güzel günler göreceğine, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada özlediğin birine sarıldığını görmek ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına, kazanılan paranın artacağına, resmi bir göreve getirileceğine, acı tecrübeler edineceğine ancak gelecek için bu deneyimleri olumlu şekilde kullanacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, iyi şartlarda yaşayacağına, hayallerin ardı ardına gerçekleştirilmeye başlanacağına, maddi imkanlarının günden güne iyileşeceğine ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, dertlerinin şifasını bulacağına delalet eder.

Rüyada özlediğin birine sarıldığını görmek içinin rahatlayacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, çalışmalarının artacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu arkadaşları ve ailesi ile eğlenerek atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, zor gelebilecek bazı işleri kısa süre içinde sabırla ve azimle çalışarak zirveye çıkartacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre sağlığının yerinde olacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada özlediğin birine sarıldığını görmek gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim sağlanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, istediği noktalara ulaşacağına, malının artmasına, bereketlenmesine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, aile fertlerinin yüzlerinin gülmesini sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, bir konuda büyük ilerleme kaydedileceğine alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada birine sarıldığını görmek küçük şeylerle bile mutlu olacağına, büyük bir yükten kurtulacağına, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, satışlarının ve üretiminin yükseleceğine, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments