Rüyada Sevdiğin Erkeğin Başkasıyla Sevişmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasıyla sevişmesi geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, şansının asla kapanmayacağına, sorunların biteceğine, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, yeteneklerini geliştirmeye, daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasıyla sevişmesi hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına, moralinin her zaman yerinde olacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre şansının asla kapanmayacağına, yakın çevresinin iyi gününde de, kötü gününde de yanlarında olacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasıyla sevişmesi çalışkanlığının ve azminin karşılığını işinde terfi ettirilerek alacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, bazı konser etkinliklerine katılacağına, sorunların biteceğine, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, bir yakının çok ağır bir hastalığa yakalanacağına fakat dirayeti ve çabası sayesinde bu durumu atlatacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın açıklamasına göre elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, eğitim konusunda bir adım atılacağına, stresten uzaklaşılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sadece kendisini değil ailesini ve tüm çevresini de kurtarıp herkese hayırlar yapan ve takdir gören bir kimse olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasıyla sevişmesi uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına, yeteneklerini geliştirmeye, çok büyük mutluluk yaşanacağına, engellerin ve aksiliklerin yok olacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, dertlerinin sona ereceğine, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada sevişmesi hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments