Rüyada Sevdiğin Erkeğin Saçını Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin saçını öpmek kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, kazancı arttıracağına, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, maddi açıdan büyük bir varlığa erişileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin saçını öpmek kendisinden daha yaşlı ve tecrübeli birinden alacağı tavsiyelerin dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine, kurulu bir düzeni olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, zekasını kullanarak yaptığı işlerin kendisine başarı, mutluluk, huzur ve kazanç getireceğine, karlı işler alacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin saçını öpmek tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına, kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, sorunların içinden süzüleceğine, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına delalet eder.

Rüya yorumları kitabına göre tüm hayatının değişeceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, hayatını değiştirecek bazı kararlar vererek kendisini geleceğe taşıyacak çalışmalara gireceğine, kazancı arttıracağına, hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin saçını öpmek kazançlı çıkacağına, yarınlara olan inancını yitirmeyeceğine, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, işindeki verimliliğinin artacağına, kurulan yeni yaşamda isteklerine kısa zamanda erişileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre hayatından memnun olacağına, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, maddi açıdan büyük bir varlığa erişileceğine, eline geçen fırsatları başarılı ve büyük kazanç sağlayacak şekilde kullanacağına ve çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada öpmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, elinin bollaşacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments