Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Özlediğini Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini söylemesi hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini söylemesi maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, sevdikleri rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, yaptığı işlerin ve ortaya koyduğu çalışmaların daha büyük başarı elde etmesi sayesinde günden güne kazancının ve başarılarının artacağına, sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, hem evinde, hem de işinde söz sahibi olacağına, işine ve sevdiklerine dört elle sarılacağına delalet eder.

Rüya yorumları kitabına göre herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, kazancın katbekat artacağına, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini söylemesi yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, yaptığı çalışmaların rağbet göreceğine, sorunların ve dertlerin biteceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına işarettir.

Rüyanın manasına göre aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, ülkenin çok konuştuğu hatta magazin haberlerine konu olacak bir kişi olunacak, bazı sağlık sorunlarıyla başa çıkmak için çok uğraşılacağına, ismini herkese duyuracağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, refah içinde yaşanacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini söylemesi kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, yapacağı işler sayesinde terfi alacağına işarettir.

Rüya sözlüğüne göre iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine, uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, geçmişini arkada bırakacağına, geçim derdinin biteceğine, koltuğunun ve makamının yükseleceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini görmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, zenginlik içinde olacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments