Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasıyla Evleneceğini Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla evleneceğini söylemesi kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, manevi mutluluğu tadacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, kalkınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla evleneceğini söylemesi hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, işindeki bereketin, verimin ve bolluğun artacağına, kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, aile düzeninin bir gün değil ömür boyu süreceğine, girdiği her işte büyük adımlar atacağına, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla evleneceğini söylemesi çok büyük kazanç sağlanacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine, manevi mutluluğu tadacağına, işlerin hafifleyeceğine, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre kötü günlerinde yanındaki kimselerin kendisine destek vereceğine, duygularının karşılıklı olacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, uzun zamandan beri süren işsizliğin sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla evleneceğini söylemesi rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre her anlamda rahatlayıp zenginleşeceğine, sevdiği ile mutlu bir hayat kuracağına, bu kimsenin kendisini desteklemesi sayesinde işini yoluna koyarak bol kazanç elde edeceğine, ailesine daha çok zaman ayıracağı gibi, işlerini evlatlarına veya çok güvendiği insanlara emanet ederek dinlenmek isteyeceğine, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, kalkınacağına, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla evleneceğini görmek uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments