Rüyada Sevdiğin Kişinin Başkasıyla Sevişmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevişmesi kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, başarıları ile tanınacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevişmesi rızkının bir ömür boyu kesilmeyeceğine, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, ettiği bir zararını tamamen kapatacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre çok daha iyi günler göreceğine, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, çok bereketli bir dönem geçireceğine, yapılan bütün işlerde kazanç sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevişmesi yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca delalettir.

Rüya ilmine göre akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, başarıları ile tanınacağına, sıkıntılarının biteceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, sorunların hallolacağına, çok güzel bir projenin hayata geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasıyla sevişmesi yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, işlerinde daha önce yaşanmış olan sorunların tekrar karşısına çıkması üzerine daha hızlı ve daha kolay bir şekilde çözeceğine, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına alamet eder.

Rüya kitabına göre hak ettiği mutluluğu yakalayacağına, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, ailesi ile birlikte hareket edeceğine işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada sevişmesi hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments