Rüyada Sevdiğin Kızın Sevgilisi Olduğunu Duymak

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu duymak refahının ve varlığının artacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, kısmetinin bollaşacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu duymak iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, borçlarını ödemeyi başaracağına, refahının ve varlığının artacağına, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına yorulmaktadır.

Rüya tabircilerine göre hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına, yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına, gittiği yolda çok başarılı olacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, sorunların üstesinden geleceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu duymak evliliğinde mutluluğun daim olacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına, helal ve makbul olan ekmeğe ve gelire kavuşacağına, alacağı bir destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına, ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu duymak hayırlı ve güzel günler görüleceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, kısmetinin bollaşacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, yeteneklerini herkese ispat edeceğine işaret eder.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre küs kimselerin barışacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına, hoşluğu ve mutluluğu bulacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada sevdiğin kızın sevgilisi olduğunu görmek geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, sevdiklerinin kıymetini bileceğine, ayağa kalkacağına, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments