Rüyada Sevgilinin Annesinin El Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin annesinin el öpmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, kendi kendisine şifa bulacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, yeni ve isabetli adımlar atılacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin annesinin el öpmek alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek kimsenin yapmak istemeyeceği ancak çok kazanç getirecek çalışmalara imza atacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, mutluluğun kapıyı çalacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına delalettir.

Rüyanın açıklamasına göre kendi kendisine şifa bulacağına, mal mülk edineceğine, iyi hissedeceğine, başını sokabileceği bir eve kavuşacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, kudret ve hidayet sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin annesinin el öpmek yönetici veya patron koltuğuna oturacağına, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, rahat bir dönem yaşanacağına, herkes tarafından sevilen bir kişi olunacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin annesinin el öpmek yeterli kimse haline geleceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumları lugatına göre bereket ve huzur geleceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, tek başına başladığı işinde giderek pek çok kişiye de maaş verecek düzeye geleceğine, yeni ve isabetli adımlar atılacağına, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada öpmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, elinin bollaşacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments