Rüyada Sevgilinin Başkasından Çocuğu Olduğunu Öğrenmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu öğrenmek yarınlarının dünlerini aratmayacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu öğrenmek elini haramdan uzak tutacağına, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, farklı kişilerle tanışacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, ters giden durumların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Rüya manasına göre girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, kötü giden işlerin düzeleceğine, maddi açıdan kötü durumdaysa iyi duruma geleceğine, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine, başarı kazanılacağına, yapılacak bir yolculuk sonrasında birtakım kararlar alma aşamasına geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu öğrenmek şansının kendisinden yana olacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, düşmanlarından korkmak yerine, onları korkutmaya yönelik davranışları ve kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, geçim sıkıntısının bitip, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, sevdiği insanların olacağına yorumlanır.

Rüya alimine göre çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu öğrenmek yurtdışı kaynaklı bir işe girileceğine, işlerin yoluna gideceğine, afiyette olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine, iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına işaret eder.

Rüya kitabına göre bir üniversitede hoca olunacağına, zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, kederden ve stresten kurtulacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin başkasından çocuğu olduğunu görmek sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, şansının asla kapanmayacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine delalettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments