Rüyada Sevgilinin Telefonunu Kurcalamak

Rüyanın Özeti

Rüyada sevgilinin telefonunu kurcalamak kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, işinden yana hayır ve itibar göreceğine, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, bekarlar için güzel bir evliliğe işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevgilinin telefonunu kurcalamak zor bir durumda olan çalışmaların ve projelerin rahatlayacağına, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, hayatın kolaylaşacağına, kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilere karşı galip geleceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, elinin bolluğa kavuşacağına bu sayede çektiği zahmetin biteceğine işaret eder.

Rüya tabir edenlere göre mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, yaşananların kendisi için hep kısmet getireceğine, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına, bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin telefonunu kurcalamak sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, işinden yana hayır ve itibar göreceğine, karşısında esas duruşa geçilecek kadar itibar kazanacağına ve zaferler elde edeceğine, hayal ettiği birçok şeye kısa süre içinde kısa yollardan zahmetsiz şekilde kavuşacağına, yeni maddi kapıların size açılacağına rivayet etmektedir.

Ulemaya göre kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin telefonunu kurcalamak çok mutlu ve sevinçli olacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, daha önce hiç sevinmediği kadar sevineceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine tabir olunur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre sevdiği kişiler tarafından çok hayırlı bir işe sokulacağına, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, bekarlar için güzel bir evliliğe, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada sevgilinin telefonunu görmek tövbe etmeye, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, hayatı boyunca, yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, yaptığı başarılı işlerin doyumsuz hazzını yaşayacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments