Rüyada Tanıdığın Birinin Sana Sigara Vermesi

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin sana sigara vermesi aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, evine bereket geleceğine, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, dinde olgunlaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin sana sigara vermesi insanlarla uyumunun artacağına, sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, takdir edileceği işler yapacağına, hayırlı kapıların açılacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre evine bereket geleceğine, sıkıntıların çok iyi bir şekilde yönetilmesi sonucunda bitirileceğine, insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine, gönül işlerinin hareketleneceğine, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdığın birinin sana sigara vermesi sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, maddi anlamda gücünün hep yerinde kalacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, gönül sızılarının dineceğine, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Rüya ilmine göre hayırlı bir terfi alınacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık girmeyeceğine alamet eder.

Rüyada tanıdığın birinin sana sigara vermesi zengin olunacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, rekabet edebilme gücünün artacağına işarettir.

Rüyanın yorumuna göre kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, dinde olgunlaşacağına, kısa sürede hayatının düzene gireceğine, önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine, bol muhabbette olacağına, önemli yol ayrımlarında arkadaşları sayesinde kendisi için en hayırlı olanı seçeceğine işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin sana sigara vermesi zenginliğe sahip olunacağına, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, dert edilen bazı konularda büyük aşama kaydedileceğine, elinin dara düşmeyeceğine, bolluğun ve verimin de artacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine delalettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments