Rüyada Tanımadığın Bir Erkeğin Sana Güzel Demesi

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın bir erkeğin sana güzel demesi her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın bir erkeğin sana güzel demesi başarıya, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, kendi işinin patronu olunacağına, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, girilecek bir yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, yapılacak bir yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, herşeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, üçüncü gözünün açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkeğin sana güzel demesi parasının ve makamının artacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine, yaşadığı maddi sıkıntılardan kurtulacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre hayatı boyunca eşi ile hoş muhabbette kalacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, daha güzel ve hayırlı günler göreceğine, eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın bir erkeğin sana güzel demesi şan şöhret, itibar kazanacağına, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, saygı değer bir konuma çıkacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına rivayet eder.

Tabirciye göre çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, güzel bir haneye sahip olunacağına, zenginliğin kapılarının açılacağına, yüceltileceği sözler duyacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada bir erkeğin sana güzel demesi huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, aradığı şifaya kavuşacağına, başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine rivayet eder. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments