Rüyada Tanımadığın Biri Tarafından Korkutulmak

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın biri tarafından korkutulmak hayatının mutluluk içinde geçeceğine, istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hem keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın biri tarafından korkutulmak sağlığına geri kavuşacağına, hayatının mutluluk içinde geçeceğine, toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, kısmetlerinin bol olmasının yanında şansının da açık olmasıyla mutlu, huzurlu, güzel günler yaşayacağına, endişelerini silip atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına, çıkmazda olunan bir konuda alınan bir fikrin yardımının olacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, yeni iş kapılarının açılacağına, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın biri tarafından korkutulmak kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, konferans ve seminerlere katılacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, evliliğinde hanedeki rızkının bol olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, çalıştığı işte vermiş olduğu emeğin mükafatını alacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, daha iyi ve daha farklı çalışmalar yapmaya devam edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığın biri tarafından korkutulmak iş üstüne iş teklifi alacağına, yeni bir iş bulunacağına, bu sayede aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, zorluk çeken bir akrabasına yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine, elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, hayatını düzenlemek için etrafındaki kimselerden sonuna kadar faydalanacağına alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, hayat arkadaşı ile aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, hem keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, hatalarını düzelteceğine, hem ruhsal hem de parasal anlamda rahat edeceğine, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada biri tarafından korkutulmak gelişmelerin olumlu olacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, hayatında kolaylıklar ve mutluluklar yaşanacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments