Rüyada Tanımadığın Birinin Elini Tuttuğunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın birinin elini tuttuğunu görmek iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin hızlanacağına, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın birinin elini tuttuğunu görmek kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, zinde kalacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine, ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, sorun yaratan bazı davranışların terk edileceğine, evlatları ile her zaman gurur duyacağına, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın birinin elini tuttuğunu görmek helal olan yollardan geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, hayırlı bir haberin alınması sayesinde kötü giden bir durumun düzeleceğine, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu kitabına göre yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, kısa zaman içinde çalıştığı şirketin daha da büyüyeceğine, üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kendine dikkat edeceğine ve bu nedenle hayatın kendisini yıpratamayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tanımadığın birinin elini tuttuğunu görmek kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, işlerinin hızlanacağına, planladığı kariyeri yapacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına yorulur.

Rüya tabirleri kitabına göre kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, anne baba duaları alınması ile mutlu olunacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin elini tuttuğunu görmek üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalan eski bir tanıdığa daha kazançlı bir iş kapısı sağlayacağına, cesaretini toplayarak kendini üzen ve korkutan şeylerin üzerine gideceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, âlim kişiler arasına gireceğine, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments