Rüyada Uzun Zamandır Görmediği Arkadaşlarını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediği arkadaşlarını görmek içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek verileceğine, kendisini yardım işlerine adayacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, hiçbir derdinin kalmayacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediği arkadaşlarını görmek içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek verileceğine, çok rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, sağlanacak bir başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına, sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, rızkının ve zenginliğinin garanti olacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına delalet eder.

Rüya yorumu lugatına göre sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, kendisini yardım işlerine adayacağına, işinin ehli bir yakınının kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, malların artacağına, itibar edineceğine yorumlanır.

Rüyada uzun zamandır görmediği arkadaşlarını görmek platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, manevi olarak güçlü duygular yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, kısa sürede evlat sahibi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına, kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına delalettir.

Rüyada uzun zamandır görmediği arkadaşlarını görmek sevdiklerinden şefkat ve yoğun ilgi görerek mutlu olacağına, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüya tabircisine göre yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hiçbir derdinin kalmayacağına, sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada arkadaşlarını görmek ettiği duaların kabul olması sayesinde çok büyük bir ferahlığa çıkacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, hayatını yoluna sokacağına, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize, alkış alacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments