Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görmek Ve Konuşmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek ve konuşmak işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek ve konuşmak kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, sorunların çabucak halledileceğine, bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre işini layığı ile yerine getireceğine, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, adının ve şanının yürüyeceğine, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine, yönetici makamına oturacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek ve konuşmak büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine, maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine, yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine delalet etmektedir.

Yorumcuya göre kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, tuttuğunu koparmak gibi bir yeteneğinin ve zekâsının olacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görmek ve konuşmak endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, mutluluğunun katlanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına yorulur.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre alacağı kararlarda artık daha dikkatli davranacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, İslami olarak günahlarının artacağına işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada konuşmak rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, işinde ilerleyeceğine, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, iş hayatında engel olmaya çalışan rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, mide bulandırıcı bir durumun herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments