Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birinin Elini Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin elini öpmek dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin elini öpmek bir haber aldıktan sonra sevdiği kişilerden biri ile işe başlayacağına, gam ve kasvetin uçup gideceğine, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, beklenmedik kapıların açılmasına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yeni arkadaşlıklar kuracağına, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, daima önüne bakacağına alamettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin elini öpmek gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, isteklerin yerine geleceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, borçların kapanacağına delalettir.

Rüya yorumları kitabına göre işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, maddi olarak büyük getirisi olacağına kanaat getirdiği yatırımlarda bulunacağına, bazı sorunlar yaşanmasına rağmen istenen her şeye sahip olunacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birinin elini öpmek iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, bir konuda haklılığının anlaşılacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine, uzun zamandan beri kazanmadığı kadar büyük bir kazanç elde edeceğine, üstlendiği bir işte yol kat edeceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada öpmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, elinin bollaşacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına alamet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments