Rüyada Yüksek Bir Yerden Atlayan Birini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada yüksek bir yerden atlayan birini görmek insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, işinin ehli bir yakınının kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, şifaya ve çarelere kavuşacağına, farklı şeyler deneyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada yüksek bir yerden atlayan birini görmek refah düzeyi düşük kimselere yardımda bulunacağına, maddi durumunun her zaman iyi olacağına, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, kazancının günden güne artacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, yeni işinde çok büyük başarılara imza atarak çok zengin biri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlarına göre kendi işinin başına geçeceğine, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine, dostları ile dayanışma içinde olacağına, dünya malına kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yüksek bir yerden atlayan birini görmek malının çoğalacağına, işinin ehli bir yakınının kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, kapanan kapıların açılacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, rakiplerinden hep bir adım önde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına, sevilen birinin geleceğine, paradan ve dünya malından bolca nasipleneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yüksek bir yerden atlayan birini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından çabucak kurtulacağına, şifaya ve çarelere kavuşacağına, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına, yapılan bir hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, aydınlık günlerin yakın olacağına, insanlarla arasının iyi olacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine yorumlanır.

Rüya lugatına göre farklı şeyler deneyeceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, kendisini tanımasında, hayatına yön çizmesinde çevresinin de olumlu katkıları olacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada bir yerden atlayan birini görmek hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, hep çaba gösteren kimse olacağına ve bu sayede çevresindeki kişilerin takdirini kazanacağına, rahatlık içinde yaşayacağına, hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, darlığa düşmeyeceğine delalettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments